Perlové náušnice

Ať už milujete nenucenou eleganci vévodkyně Kate nebo jen hledáte decentní a elegantní šperk, který podtrhne vaši přirozenou krásu, jsou perlové náušnice přesně tím, co hledáte.

Perlové náušnice

Perlové náušnice: klenot ceněný již od starověku

Perly jsou staré jako lidstvo samo – zmiňuje je Bible, Korán i staré hinduistické listiny. Ve starověké Číně se používaly jako cenný dar. Známou milovnicí perel byla Kleopatra, která díky nim vyhrála sázku nad Markem Antoniem. Perly byly vždy symbolem bohatství a jejich krása byla všemi ceněna a oslavována. A to se nezměnilo dodnes – stále se jedná o doplněk, který značí luxus, styl a vytříbený vkus.

Náš tip

Okopírujte královskou eleganci vévodkyně Kate

Perly jsou milované nejen běžnými ženami po celém světě, ale i současnými členkami královských rodin. Jednou z těch, na kterých můžeme vidět perlové náušnice téměř při všech slavnostních příležitostech, je vévodkyně Kate, která nosí kousky značky Annoushka.

Vy teď její styl můžete hravě okopírovat! A nebudete k tomu potřebovat ani královský rozpočet. V nabídce najdete perlové náušnice všech druhů a velikostí, z nichž nejoblíbenější jsou ty visací, jež z vás udělají elegantní dámu, aniž by tím utrpěl váš rozpočet.

Okopírujte královskou eleganci vévodkyně Kate
Okopírujte královskou eleganci vévodkyně Kate
Okopírujte královskou eleganci vévodkyně Kate

Jak správně nosit perlové náušnice?

Ať už si vyberete perlové náušnice pecky nebo visací, zlaté, stříbrné či s kamínky Swarovski, vždy dostanete elegantní doplněk, který můžete nosit na slavnostní příležitosti nebo k formálnějšímu oblečení do práce. Při kombinování perel s dalšími šperky však buďte opatrná a vyhněte se masivním zlatým šperkům. Ideální budou jemné perlové náramky a náhrdelníky.