Kožené šaty

Kožené šaty mohou být nejen univerzální a nadčasové, ale také rafinované a sexy. Nosit je můžete na koncerty, do klubu nebo na setkání s přáteli. Jedním z největších benefitů těchto šatů je jejich jedinečnost. Hledáte-li kousek, který vám pomůže vykročit ze stereotypu, jsou to právě tyto šaty.

Kožené šaty

Kožené šaty: trend, který nezestárne

Jsou žhavé, jsou dramatické, jsou nesmrtelné. Dámské kožené šaty zkrátka nelze nemilovat. Kůže dokonale zdůrazní váš ženský šarm, a navíc se bude skvěle doplňovat s denimem, pleteninou i vysoce elegantním saténem. Vybrat si můžete kousky pro odvážný i umírněný vzhled. Toužíte-li po skutečně sexy kožených šatech, prohlédněte si nabídku značky Zara.

Náš tip

Co když s kůží začínáte?

Pokud se s kůží teprve seznamujete, možná pro vás budou vhodným startem důmyslně řešené šaty s koženými detaily.

Černé koženkové šaty s originální sukní nenechají nikoho chladným, navíc se v kombinaci s bavlnou budete cítit naprosto pohodlně i v horkém počasí. Zkombinovat je lze s vysokými šněrovacími kozačkami, puntíkovanými punčochami a crossbody kabelkou.

Co když s kůží začínáte?
Co když s kůží začínáte?
Co když s kůží začínáte?

Jak nosit kožené šaty? Rozhodně stylově

O tom, jak jsou kožené šaty neuvěřitelně variabilní, se přesvědčíte hned, jakmile k nim přidáte jiný kousek ze své šatny. Sednou prakticky ke všemu! Jsou jako stvořené k vrstvení, a to dokonce i přes objemný svetr či tenký rolák. Nikdy však nezapomínejte na výrazný pásek, který zvýrazní vaši siluetu. Vestu či lehký kabátek zase skvěle nahradíte zavinovacími šaty bez rukávů. Ty se hodí dokonce i přes kalhoty.