Džínové šaty

S návratem retro módních trendů 70. a 90. let jsou džínové šaty jedním z prvků, se kterým se budeme setkávat i v roce 2024. Velké oblibě se těší nejen džínové košilové šaty, ale také džínové šaty s laclem nebo šaty na knoflíky.

Džínové šaty

Letos vám džínové šaty nesmí chybět

Džínovina se nesmazatelně zapsala do dějin módy, není tak jediné sezóny, do které by se neprobojovala. Letos k ní směřuje ale daleko více pozornosti než obvykle, a to zejména k džínovým šatům. Aktuální kolekce oprášily hlavně vintage střihy, v kurzu jsou tak retro áčkové šaty, vyšívané denimky, džínové šaty s laclem nebo třeba džínové kimono šaty.

Náš tip

Džínové košilové šaty sluší všem

Košilové šaty si získaly srdce nejedné ženy. Jsou velmi variabilní, pohodlné, a navíc se dají skvěle vrstvit. Top trendy nyní směřují především k džínovým košilovým šatům.

Nechte se proto unést třeba dynamickou kombinací s prolínáním stylů ve spojení univerzálního denimu, punkových polokozaček, sportovní kšiltovky a ženskosti zdůrazněné staženým pasem.

Džínové košilové šaty sluší všem
Džínové košilové šaty sluší všem
Džínové košilové šaty sluší všem

Na Modiu najdete i riflové šaty pro plnoštíhlé

Džínové šaty na ramínka, s laclem, se zipem i košilové budou zkrátka všude. Oblečte pod ně košili, budete elegantní, přehoďte přes ně koženou bundu a vyrazte na párty, nebo se oblékněte do denimu od hlavy až k patě, vylaďte s nimi obuv a sponku do vlasů, budete doslova k nepřehlédnutí. Neodolatelné kousky nabízí například značky Bonprix, H&M, Levi’s či Tommy Hilfiger.