Dlouhá tílka

Dlouhá tílka jsou absolutní nutností v šatníku každé ženy. Nejenže jsou neuvěřitelně stylová, ale také všestranná – lze je vrstvit nebo nosit samostatně. Na Modio najdete různé barvy i střihy, což zaručuje, že si snadno vyberete ten správný vršek, který bude ladit se zbytkem vašeho outfitu.


 

Dlouhá tílka

Dlouhá tílka vám nesmí chybět

Dlouhá tílka najdou využití v šatníku celoročně. V létě budou stylovou dominantou outfitu, v chladnějších dnech na ně navrstvíte další oblečení a vyskládáte mnoho zajímavých kombinací. Pomohou vám zamaskovat nedostatky postavy a máte-li pár kilogramů navíc, volnější dlouhý top je šikovně zakryje. Vyberte si nějaký pěkný kousek!

Náš tip

Jak kombinovat dlouhý top?

Dlouhé tílko můžete nosit na několik způsobů. Chcete-li přidat outfitu hloubku, pohrajte si s vrstvami – na dlouhé tílko si oblečte džínovou bundu nebo bomber do pasu.

Volnější dlouhý top vyvažte obtaženými džínami, kalhotami či pohodlnými legínami. Výborně funguje kontrast barev. Volnější dlouhé tílko můžete převázat páskem, abyste zvýraznila pas.

Jak kombinovat dlouhý top?
Jak kombinovat dlouhý top?
Jak kombinovat dlouhý top?

Po jakých tílkách se poohlížet?

Zastáváte názor, že oblečení má nejen skvěle vypadat, ale být také pohodlné? Rozhodují detaily! Dlouhé tílko s krajkou působí něžně, sexy a sofistikovaně. Pokud jste spíše na volnější kousky, pořiďte si zajímavý dlouhý top s rozparky, který osvěží váš vzhled a vytvoříte s ním originální, neokoukané outfity pro mnoho příležitostí.