Dámská bambusová tílka

Tílka z bambusu jsou základní vrstvou, která vás udrží v chladu a pohodlí za každých okolností. Bambusová tkanina výborně drží svůj tvar a je skvělá pro citlivou pokožku. Stačí si vybrat svou oblíbenou barvu a střih!

Dámská bambusová tílka

Bambusové vlákno je až 4× savější než bavlna

A má také další výhody, díky kterým si ho zamilujete. Patří k rychle obnovitelným přírodním zdrojům, je ekologické, k jeho výrobě nejsou zapotřebí žádné pesticidy. Dalším plusem jsou antibakteriální protiplísňové a antistatické vlastnosti. Oblečení z bambusu pohlcuje pachy, je velmi savé, hladké a získá si vás i termoregulačními vlastnostmi.

Náš tip

Slaďte si bambusová tílka ke kalhotkám

Díky svým vynikajícím vlastnostem se bambus využívá také k výrobě funkčního a sportovního spodního prádla. Vyplatí se pořídit si cenově výhodné sety více kusů, jaké nabízí například značka Gina.

Je jen na vás, pro jaké barvy kompletu se rozhodnete, v nabídce jsou kromě stálic, jako je bílá, černá či tělová, také růžová, modrá, žlutá a další odstíny.

Slaďte si bambusová tílka ke kalhotkám
Slaďte si bambusová tílka ke kalhotkám
Slaďte si bambusová tílka ke kalhotkám

Na jakou sezónu se hodí bambusová tílka?

Bambusové tílko vás v létě ochladí, v zimě zase příjemně zahřeje. Vynosíte ho tedy během celého roku na běžné dny i na sport, jelikož se v něm nemnoží bakterie, takže při dlouhodobém nošení nevzniká nepříjemný zápach. Jednobarevné, jemné bambusové tílko v tělové barvě je nenahraditelné pod průhledné a jemné materiály, například elegantní šaty.