Crop topy s krátkým rukávem

Crop topy jsou hitem letošního léta! Že ještě crop top nemáte? Nevadí, s námi to snadno napravíte. Vybrat si můžete třeba sportovní, oversize, elegantní, nařasený či krajkový… Ani jeden se vám ve skříni rozhodně neztratí.

Crop topy s krátkým rukávem

Jaký crop top s krátkým rukávem si vybrat?

Nosíte-li ráda sukně a elegantnější oblečení, bude se vám líbit nařasený crop top nebo crop top s krátkým balonovým rukávem. Preferujete-li ležérní módu, je ideální pohodlný sportovní nebo oversize crop top. Hledáte-li nový kousek na dovolenou k moři, můžete si klidně dovolit odvážnější crop top se zavazováním, který lze kombinovat třeba se vzdušnými širokými kalhotami nebo dlouhou maxi sukní.

Náš tip

Crop top s vázáním: detail, který zaujme

Mohlo by se zdát, že na tričku se toho moc vymyslet nedá, opak je však pravdou – a crop top s vázáním je toho jasným důkazem.

Vázání může být jak na sportovních, tak i na elegantních crop topech. V každém případě je crop top s krátkým rukávem a vázáním zajímavým atraktivním kouskem, který by tohle léto rozhodně neměl chybět v žádné skříni.

Crop top s vázáním: detail, který zaujme
Crop top s vázáním: detail, který zaujme
Crop top s vázáním: detail, který zaujme

Zapomeňte na černou, letos jsou v kurzu barvy

Nosíte stále jen černou barvu, protože vám přijde snadno kombinovatelná? Tomu dobře rozumíme. Pamatujte však na to, že neustálé nošení černé vás dělá zbytečně starší. Zkuste tedy pro jednou udělat změnu a zvolte crop top s krátkým rukávem v některé z letošních trendy barev, například růžové, zelené, žluté či červené. Povolené jsou jak výrazné, tak i jemné pastelové odstíny.