Dámská oversize trička

Oversize trička jsou velice pohodlná a můžete je kombinovat s jakýmkoliv stylem. Do svého šatníku je zařadily i takové hvězdy jako Billie Eilish, Lady Gaga nebo Rihanna. Vyzkoušíte je také?

Dámská oversize trička

Co je oversize tričko a komu bude slušet?

Oversize tričko budete milovat. Je maximálně pohodlné, schová nějaký ten nedostatek, a navíc je právě na vrcholu módního žebříčku. Ideální že? A komu bude slušet? Všem. Nemusíte se ho bát ani pokud máte pár kilogramů navíc, stačí ho dobře zkombinovat – skvěle bude vypadat ledabyle zastrčené do pasu vysokých džínů nebo, pokud je dostatečně dlouhé, s legínamipáskem.

Náš tip

Vyzkoušejte volné tričko a moderní cyklo kraťasy

Kromě oversize triček jsou v kurzu také cyklistické šortky, takže pokud vám v módě nechybí odvaha, tato kombinace je momentálně top.

Pokud byste raději něco střídmějšího, roztrhané džínové šortky nezklamou – oversize tričko do nich můžete zastrčit nebo nechat volně. Hodit se k němu budou také úzké skinny džíny či legíny, minisukně nebo další oversize oblečení, například kardigan, široké kalhoty nebo maxi sukně.

Vyzkoušejte volné tričko a moderní cyklo kraťasy
Vyzkoušejte volné tričko a moderní cyklo kraťasy
Vyzkoušejte volné tričko a moderní cyklo kraťasy

Oversize trička si oblíbily i celebrity, zkusíte je také?

Móda oversize triček zachvátila celý svět a jako vždy na tom mají velký podíl i celebrity – mezi největší průkopnice patří Billie Eilish, Rihanna nebo Lady Gaga. U nás najdete oversize trička všech stylů: jednobarevná, pruhovaná, s nápisy, geometrickými, zvířecími nebo folklorními vzory či s módními potisky komiksových hrdinů, jako je Superman nebo kachna Daisy. Podlehnete jim také?