Tílka s kytičkami

Hledáte detail, který by dotvořil váš vzhled? Dokončete svůj vzhled stylovými tílky a topy s kytičkami! Na Modio najdete bavlněná tílka, saténové topy nebo stylové krajkové topy s jedinečnými detaily.

Tílka s kytičkami

Nechte rozkvést svůj jarní a letní šatník!

Tílka s kytičkami patří k romantickým, něžným a velmi žensky působícím kouskům, které se hodí zejména během teplých slunečných dnů. Aktuálně patří k žhavým trendům, ale jsou nadčasové a rozhodně si je z čeho vybírat: osloví vás divoké psychedelické květinové motivy, jemné drobné kvítky, výrazné červené růže nebo retro květiny?

Náš tip

Jak vybrat správný květinový potisk?

V první řadě se vám musí líbit, a pak zde máme pár pravidel, která se doporučují dodržovat, chcete-li si oblečením vylepšit vzezření.

Hustší vzor a menší květiny mají zeštíhlující efekt, řidší výskyt květinového vzoru a velké květiny naopak objem přidávají. Důležitý je i výběr barev – volte si takové, které jsou v harmonii s vašimi vlasy, pletí a očima.

Jak vybrat správný květinový potisk?
Jak vybrat správný květinový potisk?
Jak vybrat správný květinový potisk?

Zacházejte s květinovým potiskem jako ostřílení stylisté

Květinový vzor na sebe okamžitě strhne pozornost. Tento fakt můžete velmi chytře využít ve svůj prospěch, zvláště pokud chcete nějaké části těla zvýraznit a jiné zase potlačit do pozadí. Pokud máte silnější stehna, tílko s kvítky v kombinaci s jednobarevnými džínami nasměruje pohledy na vrchní část těla a vaše postava bude působit harmonicky.