Trička s potiskem Wednesday Addams

Buďte středem pozornosti s tričkem, které vyzařuje temnotu, eleganci a zároveň rebelii. Vstupte do světa Wednesday Addams a nechte se unést kouzlem dívky, která není hodná. Není milá. A není jí to líto!

Trička s potiskem Wednesday Addams

Kdo je Wednesday Addams?

Wednesday Addams je fiktivní postava z komiksu Addamsova rodina, který v roce 1938 vytvořil americký karikaturista Charles Addams. Samotná Wednesday je dcera Gomeze a Morticie Addamsových. Ačkoli má na první pohled zdánlivě nevinný vzhled, je známá svou černou, morbidní a nekonvenční povahou. Popularitu získala zejména díky televizním seriálům, animovaným adaptacím a filmům, včetně těch režírovaných Timem Burtonem.

Náš tip

Wednesday a hlášky ze seriálu

„Toto je můj halloweenský kostým. Jsem vražedný maniak. Vypadají jako všichni ostatní.“ – Wednesday Addams.

„Vím, že jsem tvrdohlavá, cílevědomá a posedlá, to všechno jsou vlastnosti velkých spisovatelů. Ano, a sériových vrahů.“ – Wednesday Addams.

„Nevím, čí zvrácený nápad byl strčit stovky adolescentů do podfinancovaných škol, vedených lidmi, kteří už nemají žádné sny. Obdivuju ten sadismus.“ – Wednesday Addams.

Zažijte střet kultury a módy s tričkem Wednesday Addams

Trička s potiskem Wednesday Addams nejsou jen stylový módní doplněk, ale také skvělý konverzační prvek, který vás propojí s lidmi s podobnými zájmy. Konverzujte o oblíbených epizodách, vtipných momentech a charakterových rysech hlavních postav. Navazujte nová přátelství a sdílejte radostné chvíle!