Dámské zimní prošívané kabáty s kapucí

V chladném počasí se hodí mít v šatníku kabát s praktickou kapucí, která vás a zejména váš účes zachrání před studeným větrem, sněhem a deštěm. Najděte si v nejnovější kolekci populárních značek kabát podle svých představ.

Dámské zimní prošívané kabáty s kapucí

Černý prošívaný kabát s kapucí je klasika

Nadčasová klasika, která nevychází z módy, sázka na jistotu - tak by se dal charakterizovat černý prošívaný kabát. Díky barvě se bude snadno kombinovat ke všemu a okořeníte-li jej zajímavými doplňky, například výraznou šálou, rukavicemi nebo čepicí, můžete naplno projevit svou kreativní stránku.

Náš tip

Pusťte si do šatníku barvy

Máte už dost černé nebo tmavě modré, kterou v tomto období nosí všichni, a zatoužila jste po něčem originálnějším?

Veselé barvy vám zlepší den. Rozzařte se například optimistickou lososovou. V této sezóně jsou v kurzu syté a teplé barvy a různé odstíny růžové, oranžové nebo červené se budou nosit ve velkém.

Pusťte si do šatníku barvy
Pusťte si do šatníku barvy
Pusťte si do šatníku barvy

Jak vybrat délku zimního prošívaného kabátu?

U nás si vyberete různé délky prošívaných kabátů na zimu: hřejivý dlouhý prošívaný kabát s kapucí lemovanou ozdobnou kožešinou se bude vyjímat na vysokých dámách. Pokud jste nižší, volte spíše midi délku nebo kabáty nad kolena. Nejdůležitější však je, abyste se cítila v kabátě sebevědomě a ochránila se před zimou.