Dámské roztrhané džíny

Chcete-li do svého šatníku zařadit ležérní oblečení, zkuste zvolit roztrhané džíny. Ty jsou žhavým módním trendem již několikátou sezónu, a navíc se snadno stylizují. Zvolit můžete univerzální modré i tolik oblíbené černé.

Dámské roztrhané džíny

Roztrhané džíny: módní hit nejen pro mladé

Roztrhané džíny jsou již delší dobu módním hitem téměř všech generací. Jejich největší výhodou je odolnost, v případě kvalitních kusů téměř nezničitelnost, a snadné kombinování do různých stylů – roztrhané džíny můžete nosit s teniskami stejně jako s vysokými lodičkami. Klasikou jsou modré, alternativou pak černé nebo bílé roztrhané džíny.

Náš tip

V jakých džínách rozhodně zabodujete?

Ať už si už si vyberete džíny s dírami na kolenou nebo o něco decentnější variantu, černá barva bude skvělou alternativou k modré klasice.

Tmavé džíny můžete stylizovat do ležérních outfitů s crop topy nebo oversize tričky, která zastrčíte do pasu či zavážete na uzlík.

Velice dobře vypadají také zdánlivě nesourodé kombinace typu černé roztrhané džíny, bílá basic košile a černá kožená bunda s nášivkami, pak už stačí nazout jen šněrovací boty, tenisky na platformě nebo třeba nude lodičky.

V jakých džínách rozhodně zabodujete?
V jakých džínách rozhodně zabodujete?
V jakých džínách rozhodně zabodujete?

Roztrhané džíny s vysokým pasem a další oblíbené střihy

Vysoký pas je obecně velice oblíbený, není tedy překvapením, že roztrhané džíny s vysokým pasem patří mezi nejpopulárnější kousky vůbec. Vysoký pas mohou mít skvěle padnoucí mom džíny, které se aktuálně vrací do módy, klasické džíny s cigaretovými nohavicemi nebo skinny džíny. Ve všech případech dokážou roztrhané džíny opticky prodloužit postavu a schovat nějaký ten nedostatek, díky čemuž jsou ideální volbou pro většinu žen.