Dámské světlé džíny

Bleděmodré, bílé, smetanové, béžové… Světlé džíny jsou zajímavým osvěžením jakéhokoli šatníku a osvědčenou obměnou klasického denimu. Ze spousty střihů a stylů si snadno vyberete stylový kousek.

Dámské světlé džíny

Oblíbené džíny do teplejších dnů

Světlé roztrhané džíny jsou jednoduše symbolem ležérnosti a můžete se na ně spolehnout na jakoukoli neformální příležitost, když chcete působit uvolněně a cítit se pohodlně. Bílé džíny jsou oblíbenou volbou zejména na jaře a v létě. Vyberte si v nejnovější kolekci Guess, TrendyolLevi’s nebo GAP dokonale padnoucí model.

Náš tip

S čím kombinovat světlé džíny?

Jednou z možností, která funguje fantasticky, je obléct si k nim top v kontrastní barvě jako černá, tmavě šedá nebo námořnická modrá.

Chcete-li působit mladistvě, sáhněte po bavlněných tričkách a ženských topech v jemných pastelových a světlých barvách, neutrálních odstínech jako bílá a béžová. Outfit doplníte džínovou bundou ve stylu patchwork.

S čím kombinovat světlé džíny?
S čím kombinovat světlé džíny?
S čím kombinovat světlé džíny?

Budete vypadat ve světlých džínách objemněji?

Obáváte se, že vás světlé džíny zbytečně zvětší? Potěšíme vás, váš strach je naprosto zbytečný. Pokud je chytře zkombinujete a zvolíte si lichotivý střih a správnou velikost, budou velmi shovívavé k vaší postavě a pomohou vám proporcionálně vyvážit křivky. Rovný nebo mom střih bude pro většinu dám to pravé.