Dámské džíny s potiskem

Toužíte po džínách, které dokonale podtrhnou vaši osobitost a odliší vás od monotónního davu? Pak jsou tu pro vás džíny s potiskem. Zvolit můžete tolik oblíbená romantická srdíčka, něžná peříčka, geometrické vzory, květy nebo hvězdy.

Dámské džíny s potiskem

Džíny s potiskem: ukažte svou osobnost a vybočte z davu

Neutrální, snadno kombinovatelné džíny se nikdy neztratí. Rozhodně se ale neztratí ani džíny s potiskem, které přicházejí na řadu v okamžiku, kdy chcete vybočit z uniformní modré armády. Ty své u nás najdou jak romantičky a milovnice trendů, na které v nabídce čekají džíny s potiskem srdíček, peříček, kytek a hvězdiček, tak i pragmatické minimalistky či odvážné rebelky.

Náš tip

Ideální kalhoty na léto? Bílé džíny s potiskem

Jaru a létu sluší nejen světlé a pastelové barvy, ale také třpyt. Takže pro dny, kdy chcete odlehčit svůj outfit, ale z nějakého důvodu nechcete nosit šaty nebo sukni, se bílé džíny s potiskem hodí opravdu perfektně.

Jsou-li to navíc džíny s metalickým potiskem, můžete si je klidně vzít i na večerní koktejl. Bílé džíny s potiskem vyniknou nejlépe s jednoduchým hladkým tričkem či halenkou a doplňky, které barevně sladíte s barvou potisku.

Ideální kalhoty na léto? Bílé džíny s potiskem
Ideální kalhoty na léto? Bílé džíny s potiskem
Ideální kalhoty na léto? Bílé džíny s potiskem

Jak vybrat džíny s potiskem, které vám budou slušet?

Džíny s potiskem se vyrábějí snad ve všech známých střizích. Který z nich vybrat? Pro plnoštíhlé ženy jsou ideální perfektně padnoucí džíny s vysokým pasem nebo mom džíny. Jste-li štíhlejší, můžete zvolit bokové džíny, které se letos opět vrací do módy. Máte-li ráda ležérnější a pohodlnou módu, budou se vám líbit široké baggy džíny. Klasikou, která padne většině postav, jsou džíny s nohavicemi v rovném (cigaretovém) střihu.