Dámské capri kalhoty

Co mají společného Audrey Hepburn a Brigitte Bardot? Obě měly styl a šarm, který se dodnes snaží napodobit ženy po celém světě. A co ještě? Obě milovaly capri kalhoty, které vám dodají jemnost a eleganci.

Dámské capri kalhoty

Učte se od Audrey Hepburn. Nebudete litovat!

S capri kalhotami okouzlovala svět již Audrey Hepburn. Kombinovala je s černým rolákem a balerínkami, čímž světu ukázala, že v jednoduchosti je krása. Druhou ženou byla Brigitte Bardot – ta je nosila s trikotem a širokým páskem. A zapomenout nesmíme ani na Jacqueline Kennedy, která k nim nosila působivé šátkybrýle. Od všech dam se můžeme naučit jedno – capri kalhoty jsou i v jednoduchých kombinacích neskutečně šik!

Náš tip

Jak vytvořit stylově minimalistický outfit?

Capri kalhoty fungují velice dobře v minimalistických outfitech. Kombinovat je můžete se saky, tričky, balerínkami nebo mokasínami.

Chcete-li docílit šarmantního looku, zaměřte se na neutrální barvy (černá, bílá, krémová, šedá) a vybírejte kvalitní materiály, které se nerozpadnou po prvním praní. Dostanete tak elegantní a nadčasový outfit, který lze vždy zpestřit brýlemi, šátky nebo červenou rtěnkou.

Jak vytvořit stylově minimalistický outfit?
Jak vytvořit stylově minimalistický outfit?
Jak vytvořit stylově minimalistický outfit?

Pár kilo navíc nevadí! I vy můžete nosit capri kalhoty

Máte pocit, že capri kalhoty jsou jen pro ženy bez křivek? Vůbec ne! Stačí zvolit správný střih a boty. Nejlepší jsou capri kalhoty s vysokým pasem, který schová bříško a opticky prodlouží postavu. Nohavice by měly být rovného, cigaretového střihu, nikoli obepínající lýtka. K nim pak stačí vzít boty na podpatku a delší sako, které zakryje širší boky, nebo naopak krátkou bundu zvýrazňující vaše sexy křivky.