Dámské kožené kabáty

Kožený kabát je must have kouskem každé stylové ženy. Ať už se rozhodnete pro model z pravé kůže nebo eko kůže, vždy budete vypadat skvěle. V každém případě se vám díky němu otevřou nové možnosti, jak podtrhnout svou image.

Dámské kožené kabáty

Černý kožený kabát je legenda

Vždyť si jen představte Maxtrix, už víte, o čem mluvíme? Dlouhý kožený kabát v černé barvě se snadno kombinuje a patří k módním stálicím, které okoření váš vzhled. Pokud byste měla mít jen jeden kožený kabát, ať je to černý. Prohlédněte si nabídku značek Calvin Klein či Trendyol a vyberte si ten svůj.

Náš tip

Je vám zima? Vsaďte na dámský kožený kabát s kožešinou

Milovnice kůže mohou i v chladných dnech vytáhnout zateplený kožený kabát s umělou kožešinou. K teplému bílému roláku a koženým kalhotám bude perfektní!

Váš vzhled dotáhnete do dokonalosti s černými koženými botami se špičatou špičkou na podpatcích. Kožešina zjemní drsný vzhled a budete působit ženštěji a jemněji.

Stylové outfity s koženým kabátem

Jednobarevný kožený kabát spárujte s černými koženými legínami a bílým topem a jednoduchý, ale velmi efektní outfit je na světě. Kromě toho, hladká kůže vytváří skvělý kontrast s pleteným svetrem a roztrhanými džínami. A pokud dostanete chuť zdrsnit romantické květované šaty, určitě si jeden pořiďte.