Dámské jarní kabáty

V každé skříni by měl být jeden nadčasový jarní kabát, který je univerzální a lze ho nosit kdykoli a k čemukoli. Základ pak oživte dle aktuálních trendů – ty na jaro 2024 velí zářivé nebo naopak pastelové barvy. Velký návrat hlásí také kostkovaný vzor.

Dámské jarní kabáty

Kostkovaný kabát se vrací. S čím ho nosit?

Kostkovaný kabát bychom s klidným svědomím zařadili mezi ty nadčasové a univerzální – můžete ho kombinovat s čímkoli a do módy se vrací s železnou pravidelností. Skvěle vypadá s koženými legínami a vysokými kozačkami nad kolena nebo šněrovacími botami. Náš žhavý tip je jarní kostkovaný kabát s koženými kraťasy, které s ním vypadají vážně parádně. A nezapomeňte na šmrncovní klobouk!

Náš tip

Jarní kabáty 2024: zářivé barvy a prošívání

Zase jste si před skříní povzdechla, že v ní máte samé nevýrazné a nudné kousky? Nepropadejte depresím, náladu vám zvedne a outfit oživí jarní kabát v zářivé barvě.

Trendy na jaro 2024 se nesou v neonových a pastelových barvách – a to neplatí pouze u kabátů, ale také u bot či kabelek. Barevný jarní kabát můžete klidně doplnit stejně barevnou kabelkou nebo se obléct rovnou celá do jedné barvy, monochromatičnost frčí také.

Jarní kabáty 2024: zářivé barvy a prošívání
Jarní kabáty 2024: zářivé barvy a prošívání
Jarní kabáty 2024: zářivé barvy a prošívání

Nadčasový jarní kabát nemusí být nudný

Od zářivých barev k neutrálním nadčasovým kouskům, které nikdy nevyjdou z módy – ani ty však nemusí být nudné. Například pudrově růžový, vínový, tmavě zelený, tmavě modrý nebo červený dámský jarní kabát jsou klasikami, jež nenudí a můžete je nosit každý rok. Oživení přinášejí také zavinovací střihy nebo šikmé zipy. Každý jarní kabát pak můžete zvýraznit širokým páskem, kloboukem nebo nápaditým šátkem.