Dámské kabáty s kapucí

Na přechodných a zimních kabátech je kapuce žádaným a velmi praktickým prvkem. Zapomněla jste si doma čepici? Nevadí! Kapuce vás ochrání před větrem. Je-li navíc olemována efektní kožešinou, dodá vašemu outfitu šťávu.

Dámské kabáty s kapucí

Stylový dámský zimní kabát s kapucí musíte mít

Spolu s bílou blůzkou, džínovou bundou a dalšími základními součástmi každého dámského šatníku je i zimní kabát neméně důležitý. Asi nejsnáze se kombinuje černý kabát s kapucí jednoduchého střihu, ale na výběr máte pestrou paletu elegantních vlněných, ale i sportovních prošívaných modelů ze syntetických materiálů.

Náš tip

Zajímavý oversize prošívaný kabát s kapucí

Pokud sledujete trendy, popularita oversize kousků vám určitě neušla, ale neméně v kurzu jsou v této sezóně i metalické prvky a pastelové odstíny.

Proč to tedy nezkombinovat do jednoho celku? Buďte nepřehlédnutelná a opepřete své každodenní outfity! Provětrejte prošívaný kabát s kapucí s kovovým odleskem k oblíbeným džínám a bílým teniskám.

Zajímavý oversize prošívaný kabát s kapucí
Zajímavý oversize prošívaný kabát s kapucí
Zajímavý oversize prošívaný kabát s kapucí

Jak najít ideální střih kabátu na vaši postavu?

Najít si dokonalý kabát dá někdy zabrat. Vybírejte si takový, který střihem a délkou zvýrazní vaše přednosti a pomůže opticky zkorigovat nedokonalosti postavy. Aby perfektně seděl, porovnejte své míry s velikostní tabulkou. I barva je podstatná, hledejte odstíny, které vám sluší a budou se vám hodit k oblečení, co máte doma.