Šaty na svatbu

Krajkové, minimalistické, luxusní, pro družičky či pro maminku – ideální šaty na svatbu existují pro každou z vás. Stačí si vybrat správný model, který zdůrazní vaše přednosti a zamaskuje nedostatky.

Šaty na svatbu

Jak si vybrat ty nejkrásnější šaty na svatbu?

Hledáte společenské šaty na svatbu jako host? Koktejlové krátké šaty po kolena z lehkých, padavých materiálů budou ideální na léto a na neformální svatbu. Dlouhé šaty jsou skvělou volbou pro formálnější svatby. Vyhněte se bílé a podle možnosti i černé, raději vsaďte na červené šaty, pastelové odstíny či zajímavé vzory.

Náš tip

Dlouhé boho šaty ve slavnostním provedení

Přirozenost je prioritou číslo jedna. Zapomeňte na obtažené pouzdrové šaty nebo krajku. Favoritem letošní sezóny jsou jednoznačně maxi šaty v boho stylu, ve kterých se vám bude na svatební hostině tančit jedna radost.

Pokud jdete za družičku nebo jste svatební maminka (gratulujeme), sáhněte po pastelových barvách, které budou vypadat velmi pěkně na fotkách a nebudou u nevěstiných bílých šatů příliš křičet. Se šperky opatrně – platí pravidlo, že čím výraznější šaty, tím jednodušší náušnice, náhrdelník či jiné šperky byste měla zvolit.

Dlouhé boho šaty ve slavnostním provedení
Dlouhé boho šaty ve slavnostním provedení
Dlouhé boho šaty ve slavnostním provedení

Šaty na svatbu pro maminku

Vychutnejte si velký den svého dítěte a vsaďte na decentní kostým nebo elegantní šaty, které udělají z každé ženy pravou dámu. V naší nabídce najdete i překrásné dívčí šaty na svatbu pro malé parádnice a různé elegantní šaty, které vám zajistí slavnostní vzhled a obdivné pohledy! Outfit doplní šperkypsaníčka.