Dámské zvonové kalhoty

Dodejte svému každodennímu šatníku vintage kouzlo se zvonovými kalhotami pro ženy. Je jen na vás, zda si vyberete džíny se širokými nohavicemi, kalhoty do zvonu nebo zkrácené capri.

Dámské zvonové kalhoty

Ozvěny šedesátek: zvonové kalhoty, květinové vzory i výrazné doplňky

Oblékněte stylové hippie zvonáče a vraťte se zpět v čase. Doby, kdy byly zvonové kalhoty součástí také mužského šatníku, sice dávno pominuly, my ženy si jich však můžeme užívat i nadále. Vklouzněte do zvonů a budou se dít zázraky! Rozšiřující se nohavice krásně prodlouží vaše nohy a poradí si i s širšími boky, maximálního wow efektu pak dosáhnete, když si nazujete podpatky.

Náš tip

Upozorněte na svůj štíhlý pas

Máte ráda minimalistický styl? Zkombinujte zvonové kalhoty s vysokým pasem s tenkým rolákem. Ten pak zastrčte do kalhot.

Ať už si vyberete bavlněné, manšestrové či džínové kalhoty, dejte si vždy záležet na drobných detailech, jako jsou efektní knoflíčky nebo stuha v pase. Navrch stačí obléknout krátkou bundu, která bude přitahovat pozornost k pasu, nebo naopak delší kabát s páskem.

Upozorněte na svůj štíhlý pas
Upozorněte na svůj štíhlý pas
Upozorněte na svůj štíhlý pas

Jak nosit zvonáče?

Nejlépe uděláte, když využijete výhod dámských zvonových kalhot naplno a skočíte do rozevlátého boho stylu se vší parádou. Ke zvonovým kalhotám oblečte volnou halenku, kterou do nich lehce zakasejte. Pak už jen stačí nasadit kulaté brýlekabelku s třásněmi, vlasy zaplést do copánku a vaše proměna bude dokonalá. I zde však platí pravidlo, že méně je někdy více.