Dámské dvoubarevné džíny

Dvoubarevné džíny se staly po celém světě bestsellerem poté, co je do svého šatníku zařadily Gigi Hadid, Bella Hadid a Kendall Jenner. Není divu, tyto džíny jsou dokonalým osvěžením každého outfitu, a navíc dokážou udělat vaše nohy delší a štíhlejší.

Dámské dvoubarevné džíny

Dvoubarevné džíny: buďte středem pozornosti

Milujete zábavu, neotřelost a energii? Nadšencům módního adrenalinu jistě neunikl trend color blocking. Jedná se o smíchání dvou až tří výrazných a často protichůdných barev dohromady v jednom kousku oblečení. Fashion svět tak oprášil osmdesátkovou módu a tento hit se propsal i mezi džínové kreace. Každý kus tak může být díky tomu originálem.

Náš tip

Barevný džínový koktejl pro hravé duše

Že džíny nemusí být pouze modré, to extravagantní a neklidné duše jistě dávno dobře vědí. Ale co takhle zajít ještě o kousek dál a mít dvoje džíny v jedněch?

Oblékněte trendy zvonový střih, do kterého zapojíte dvě barvy naráz, a podmaňte si ulice. Kalhoty se okamžitě stanou středobodem vašeho nového looku.

Barevný džínový koktejl pro hravé duše
Barevný džínový koktejl pro hravé duše
Barevný džínový koktejl pro hravé duše

Nepotřebujte cvičit, stačí umět kouzlit s optikou

Chcete zažít ty pravé módní čáry? Naučte se využívat tajemství tmavých a světlých barev! Stačí pouze, „obkreslit“ boky tmavým pruhem látky. Ten může sahat klidně do půlky stehen a nemusí být dokonce ani rovný. Stejné pravidlo snadno využijete i při výběru šatů. Přidejte navíc ještě vysoké podpatky a gazelí nohy jsou na světě!