Dámské kraťasy s laclem

Pamatujete si, co frčelo v 90. letech? Ano, byly to právě lacláče! Skvělá zpráva je, že jsou znovu k dostání, a navíc ještě lepší než kdy dřív! Milují je celebrity, hvězdy Instagramu i známé modelky. Necháte se zlákat i vy?

Dámské kraťasy s laclem

Oprašte trendy z devadesátek

Jsou zábavné, jsou in, jsou mladistvé. Skočte do lacláčů rovnýma nohama a oživte svůj šatník v rytmu zlatých devadesátých let. Snadno tak dáte vyniknout své kreativitě i krásným nohám, jen pozor na školácký dojem. Zejména dámy zralejšího věku by měly klást důraz na elegantní doplňky a kombinaci s jednoduchou košilí, která je vždy trefou do černého.

Náš tip

Laclové kraťasy pro dospělou ženu? ANO!

Džínové kraťasy s laclem jsou tenký led. Stejně tak jako mohou být vrcholně módní záležitostí, mohou být také obrovským průšvihem.

Basic tričko je železným základem, s crop topem budete rafinovaně sexy i bez plochého bříška a s jedním ramenem spadlým vytvoříte neotřelý ležérní outfit do města i na neformální schůzku. Pokud nejste módní přeborník, raději se vždy držte módního minimalismu.

Laclové kraťasy pro dospělou ženu? ANO!
Laclové kraťasy pro dospělou ženu? ANO!
Laclové kraťasy pro dospělou ženu? ANO!

Pohrajte si s barvami a strukturami

Džínové kraťasy s laclem elegantně? A proč by ne, zvolte jednoduchý střih, přidejte saténovou košili ozdobenou vázankou, k tomu třpytivé doplňky a ženský outfit je na světě. Stejně dobře bude fungovat také sukně s laclem. Nemusíte se dokonce držet ani klasické modré. Vystupte z řady a oblékněte pestrý růžový či žlutý denim, takovým outfit je pro léto jako stvořený.