Džíny s vysokým pasem

Zvýrazněte své křivky s jedním z nejaktuálnějších trendů ve světě džín! Pořiďte si džíny s vysokým pasem neboli high waist džíny, které vám budou slušet. Zkombinovat je můžete s oblíbenými botami, zastrčenou košilí nebo crop topem.

Džíny s vysokým pasem

Dámské džíny s vysokým pasem udělají s vaší postavou zázraky!

Chcete si opticky prodloužit siluetu, ubrat pár kilo a zvýraznit pas? Potom do svého šatníku nutně potřebujete zařadit dámské džíny, které mají vysoký pas. Tento rafinovaný střih si získal srdce žen a pokud ještě žádné nemáte, aktuální výprodeje dámských džín jsou ideální příležitostí vyzkoušet tento trend.

Náš tip

„Color blocking“ aneb více je někdy více

Klasické džíny s vysokým pasem už možná v šatníku máte – světle modré, tmavě modré, černé… Co byste však řekla na špetku hravosti v podobě více barev?

„Color blocking“ neboli kombinování více doplňujících se barev na jednom kousku oblečení, jako jsou džíny, je stále více vidět u více značek.

Ať už se rozhodnete pro mix světle-tmavě modrá nebo půjdete do živější kombinace v pastelových barvách, takovýmto kouskem určitě dodáte svému šatníku extra šmrnc.

„Color blocking“ aneb více je někdy více
„Color blocking“ aneb více je někdy více
„Color blocking“ aneb více je někdy více

Vsaďte na univerzální a snadno kombinovatelné barvy

O dokonalý efekt zeštíhlení se postarají černé džíny s vysokým pasem – spolu s botami na vysokém podpatku tvoří nepřekonatelnou dvojici! Nadčasové jsou také bílé džíny s vysokým pasem – působí elegantně, s halenkou či zajímavým topem vás okamžitě přemění na skvěle vypadající módní divu.