Dámské vlněné kabáty

Na rozdíl od parky se vlněný kabát zapíná na knoflíky a má dvě až čtyři malé kapsy. Součástí je obvykle také velký límec, který se buď nosí nahoru, nebo ohýbá dolů a vytváří tak široký otvor kolem krku – ideální pro vystavení vašeho oblíbeného šátku.


 

Dámské vlněné kabáty

Vlněné kabáty: kvalita, která vydrží

Někoho hřeje mládí, někoho láska. Dámský vlněný kabát však rozdíly nedělá. Odvede věrnou službu po mnoho let, a navíc je nadčasový. Snadno mu tak odpustíte, že na něm visí trochu vyšší cenovka. Dejte si však záležet nad výběrem univerzálního střihu a tlumeného odstínu, aby se ve vašem šatníku mohl zabydlet desítky let. Trefou do černého bude šedý vlněný kabát dlouhý po kolena.

Náš tip

V chladu zahřeje, v teple ochladí

Vlna má tu skvělou vlastnost, že se dokáže skvěle přizpůsobit teplotě.

Je jedno jestli máte ráda spíše dlouhý, nebo krátký vlněný kabát, ani jeden vás totiž nenechá na holičkách jak v mrazu, tak ani v proměnlivém podzimním počasí. To se hodí zejména v hektický den, kdy se potřebujete cítit nejen upraveně, ale zejména příjemně.

V chladu zahřeje, v teple ochladí
V chladu zahřeje, v teple ochladí
V chladu zahřeje, v teple ochladí

Jak nastylovat vlněný kabát?

Béžový či černý vlněný kabát je skvělou volbou na cestu do práce i městského shonu. Výborně se vrství, ale je třeba nezapomínat na dostatek prostoru pod ním. V zimě je více než žádoucí, aby pojal i objemnější svetr či sako. Maximální hřejivost zajišťuje vlněný kabát s kašmírem a lehce uvolněný vzhled zase poskytne dámský vlněný kabát s kapucí, džíny a vázací traperky.