Dámské běžecké kraťasy

Kraťasy, které jsou vyrobeny ze syntetických materiálů – jako je polyester, nylon nebo spandex – poskytnou maximální pohodlí a optimální výkon při běhu. Kromě toho, že umožňují vynikající mobilitu, jsou tyto tkaniny velmi prodyšné a odvádějí vlhkost.

Dámské běžecké kraťasy

Funkční běžecké kraťasy vylepší vaše sportovní výkony

I kdyby se možná zdálo, že běhat se dá v čemkoli, není to tak úplně pravda. Oblečení ve velké míře ovlivňuje váš výkon. Dámské běžecké kraťasy by vás neměly nijak omezovat, abyste si mohla svobodně vychutnat pohyb. Při nákupu se zaměřte na materiál, délku a střih podle stylu běhání.

Náš tip

Lehké a stylové dámské běžecké kraťasy

Mnohé značky dbají při návrhu kolekce běžeckého oblečení pro ženy nejen na funkční, ale i na estetickou stránku.

Běžecké šortky z lehkého, rychleschnoucího materiálu odvádějícího pot s promyšleným designem naleznete například v kolekci Under Armour. Zkombinujte černý top s barevnými šortkami a jste připravena jít si zaběhat!

Lehké a stylové dámské běžecké kraťasy
Lehké a stylové dámské běžecké kraťasy
Lehké a stylové dámské běžecké kraťasy

Kompresní běžecké kraťasy nebo šortky s podšívkou?

Kompresní materiál zajišťuje lepší průtok krve a aktivaci svalů při běhu. Chcete-li se během tréninku vyhnout nepříjemnému tření a zajistit si dokonalý komfort, vyberte si elastické kraťasy s podšívkou, která slouží jako náhrada spodního prádla. Velmi praktické jsou také běžecké kraťasy s kapsou na mobil.