Zimní šaty s dlouhým rukávem

Objevte kouzlo zimních šatů! Díky měkkému, hřejivému úpletu nebo pohodlným vlněným šatům se nemusíte vzdát vzhledu femme fatale, ani když teploty pořádně klesnou. Zamilujte si mrazivé dny díky zimním šatům.

Zimní šaty s dlouhým rukávem

Teplé zimní šaty patří do každého šatníku

Pokud takové ještě nemáte, prohlédněte si nejnovější kolekci Reserved, Trendyol, Pieces nebo Tom Tailor plnou žhavých trendových kousků. Je jen na vás, zda investujete do praktické a hřejivé merino vlny či luxusního kašmíru, nebo dáte přednost módním úpletovým šatům s dlouhým rukávem, ale příležitostí obléknout si je během zimy budete mít opravdu dost.

Náš tip

Dokonalý outfit s minimem úsilí

Zimní pletené šaty jsou úžasné v tom, že jsou samy o sobě stylové.

Když je ještě osvěžíte vhodnými doplňky, ani se nemusíte snažit a budete vypadat fantasticky. A nezáleží na tom, zda máte namířeno na předvánoční firemní večírek, nebo jen tak do města. Se zajímavým páskem, vysokými kozačkami a kloboukem proměníte i jednoduché šaty na oslnivý outfit.

Dokonalý outfit s minimem úsilí
Dokonalý outfit s minimem úsilí
Dokonalý outfit s minimem úsilí

Jak vybrat zimní šaty pro plnoštíhlé?

Bojíte se, že v silných zimních šatech budete působit příliš objemně? Zvolíte-li si lichotivý střih, vzor a barvu, můžete tyto obavy hodit za hlavu. Nezapomeňte zvýraznit své křivky páskem a nebojte se ani vrstvení. Neskrývejte se zbytečně v oversize střizích, abyste si opticky nepřidala kila. Základem je, abyste se v šatech cítila sebevědomě a pohodlně.