Halenky s krátkým rukávem

Ležérní i elegantní, jednobarevné i vzorované, v různých střizích a délkách… Na jaké si vzpomenete, všechny u nás najdete. Do vašich šatníků přinášíme stylové halenky s krátkým rukávem pro volný čas, rande nebo do práce.

Halenky s krátkým rukávem

Jak nosit halenku stylově?

Halenky patří k nejvšestrannějším součástem dámského šatníku, protože se hodí k téměř čemukoli: od pouzdrové sukně do práce přes společenské kalhoty na speciální události až po džíny pro volný čas. V závislosti na příležitosti na ni můžete navrstvit sako, koženou bundu nebo oblíbený kardigan a celý vzhled doladit doplňky.

Náš tip

Ohnivá červená v kombinaci s černou

Chcete vytvořit nepřehlédnutelný outfit, který na vás strhne všechny pohledy? K černým kalhotám si oblečte červenou halenku!

V 80. letech byla červená s černou charakteristická pro Yves Saint Laurent a ztělesňovala avantgardu a odvahu. Dnes je tato barevná kombinace opět na výsluní. Troufnete si na ni i vy?

Ohnivá červená v kombinaci s černou
Ohnivá červená v kombinaci s černou
Ohnivá červená v kombinaci s černou

Halenka s nabíranými rukávy zvýrazní vaši ženskost

Chcete-li do šatníku pustit trochu svěžího vánku, zajímavý model s nabíranými rukávy je to pravé. Klidně to může být i basic černá halenka s krátkým rukávem nebo bílá halenka s krátkým rukávem, která takto nabude zcela nového rozměru a pomůže vám dotvořit romanticky laděný outfit či zjemnit přísný kancelářský vzhled.