Slaměné kabelky

Dnešní doba přeje přírodním materiálům. V kurzu jsou tak dřevěné, jutové i slaměné kabelky, které jsou velice originální a zajímavé. Vybrat si můžete z mnoha tvarů i velikostí. Podlehnete jejich kouzlu i vy?

Slaměné kabelky

Slaměná kabelka pro milovnice bohémského stylu

Také tak zbožňujete boho styl? Pak vám rozhodně nesmí chybět žhavý letní trend – slaměná kabelka. Zvolit můžete pletenou, prošívanou, crossbody, shopper, kulatou či hranatou. Líbivá kabelka z přírodního materiálu krásně zjemní jakýkoliv outfit a pomůže vám vnést nenucenou letní pohodu i do vašich dní.

Náš tip

Sestavte si nadčasový šatník

Praská váš šatník ve švech, a přesto máte pocit, že nemáte co na sebe?

Naučte se mísit jednotlivé styly a vytvářejte neotřelé kombinace, stačit vám k tomu bude pouze pár základních kousků. Jedním z nich jsou dobře padnoucí černé šaty, které skvěle doplní právě slaměná kabelka.

Při jejím výběru se zaměřte nejen na design, ale také na velikost. S menší se můžete pochlubit v divadle, s větší uděláte parádu na farmářských trzích.

Sestavte si nadčasový šatník
Sestavte si nadčasový šatník
Sestavte si nadčasový šatník

Slaměné kabelky se hodí do divadla, k moři i na farmářské trhy

V posledních letech jsou velmi oblíbené slaměné kabelky přes rameno, které jsou vysoce praktické. Kombinovat je můžete k džínám, elegantní blůzce, ale i květinovým šatům v hippie stylu. Originální kousky nabízí třeba značky Orsay, Bonprix či Bershka. Nebojte se popustit uzdu své fantazii a vybrat kousek s barevnými bambulkami či střapečky. Na jaro a léto bude ideální!