Květované šaty na ramínka

Květované šaty jsou ideální volbou pro všechny romantické duše. Ať už dáváte přednost výrazným květinám nebo jemnějším, nabídka obchodů je letos opravdu široká. Poohlédněte se po těch pravých i vy.

Květované šaty na ramínka

Květovaný vzor je stálicí v našich šatnících

Květinový potisk je pravidelně hitem nejen jarní a letní sezóny, proto šaty na ramínka s florálním motivem můžete nosit v podstatě celoročně. Zpříjemněte si dny veselými barevnými kvítky z kolekce Bonprix nebo Vero Moda. Stačí je jen vhodně navrstvit a vybrat si vzor, ​​střih a délku, která bude nejlépe slušet vaší postavě.

Náš tip

Jak kombinovat letní květované šaty?

Aby váš outfit působil harmonicky, květované vzory kombinujte opatrně a nezapomínejte, že méně bývá víc.

Často stačí jeden výrazný doplněk, ideálně v barevném tónu ladícím s potiskem a můžete hrdě vykročit dělat parádu do ulic. V květovaných šatech nemusíte působit jen romanticky. Vezměte si k nim koženou bundu a hned získáte drsnější image.

Jak kombinovat letní květované šaty?
Jak kombinovat letní květované šaty?
Jak kombinovat letní květované šaty?

Rozkveťte do krásy v květovaných společenských šatech

Speciální příležitosti vyžadují elegantní outfity. Květované společenské šaty z lesklých a luxusně působících materiálů doplněné o decentní šperky a neutrální lodičky můžete bez obav vytáhnout na oslavy i večeře. Květované šaty na svatbu jsou dobrou volbou i pro hosty, ale vybírejte si jemnější barvy a vzory.