Saténové kalhoty

Satén je lehký, prodyšný, má schopnost regulovat vaši tělesnou teplotu, a dokonce zvládá perfektně odvádět vlhkost – ideální pro udržení sucha a pohodlí v teplejších klimatických podmínkách.


 

Saténové kalhoty

Krásné nohy v hlavní roli

Satén je sexy, svůdný, ale také velmi nekompromisní. Střih i barva by se měly vybírat velmi obezřetně s ohledem na tělesné dispozice. Největší parádu naděláte v širokých nohavicích s vysokým pasem, ty krásně prodlouží postavu a zakryjí i nějakou tu nedokonalost. Velmi trendy jsou také tzv. „pumpky“, capri nebo cigaretový střih, ty však odvedou nejvděčnější službu zejména štíhlým a dlouhým nohám.

Náš tip

Ve dvou se to lépe táhne

Spárujte růžové saténové kalhoty se sakem ve stejném stylu, ideální volba na léto! Sako vám může posloužit místo halenky a při výběru vhodného prádla ho lze nechat i svůdně porozhalené.

Skvěle si tak poradíte s dress codem na letní formální akce, elegantní večírky i návštěvu divadla. Šaty pro jednou nechte doma. Uvidíte, že se v „dámském obleku“ bude cítit jako ryba ve vodě.

Ve dvou se to lépe táhne
Ve dvou se to lépe táhne
Ve dvou se to lépe táhne

Saténové kalhoty: chladí, sluší, pobaví…

Dámské saténové kalhoty vás v létě příjemně ochladí a lze jimi pohodlně nahradit oblíbené rozevláté šaty. Večerní příležitost vyloženě žebrá o sofistikované černé kalhoty ze saténu, zato na rodinný piknik či procházku po lese oceníte zejména oblíbené florální vzory, které jsou synonymem léta. Pak už k nim jen stačí přidat letní sandály, jednobarevný bavlněný top a žhavý letní look je kompletní.