Dámské jogger kalhoty

Jogger kalhoty jsou pohodlným kouskem oblečení, se kterým můžete vyčarovat celou škálu outfitů od volnočasových až po překvapivě sexy. Unosíte je nejen na doma, ale také na cvičení nebo do města. Které si vyberete vy?

Dámské jogger kalhoty

Jogger kalhoty: pohodlí, které si zamilujete

Jogger kalhoty mají u kotníků pružné náplety a v pase gumu, někdy mohou mít šňůrku na stažení. Vyrábějí se nejen z teplákoviny, ale i z dalších materiálů, například z džínoviny nebo saténu. Lze je tak kombinovat s různým oblečením a vytvářet s jejich pomocí vskutku originální styly. Společným jmenovatelem všech je pak pohodlí. A pozor, nejsou jen dámskou záležitostí, oblíbené jsou také pánské jogger kalhoty.

Náš tip

Teplákové jogger kalhoty do města? Proč ne?

Tepláky se již dávno přesunuly z gaučů do městské módy, a tak vám jogger kalhoty neudělají ostudu ani pokud se do města vypravíte právě v těch teplákových.

A jak stylově nosit teplákové jogger kalhoty? Stačí si vzít pěkný crop top a módní tenisky a váš outfit bude hned o několik úrovní výš nad domácím oblečením. V chladnějších dnech pak budou jogger kalhoty vypadat dobře s koženou bundou, šněrovacími botami ke kotníkům a větším šátkem.

Teplákové jogger kalhoty do města? Proč ne?
Teplákové jogger kalhoty do města? Proč ne?
Teplákové jogger kalhoty do města? Proč ne?

Jogger kalhoty a lodičky? Překvapivě sexy dvojka!

Cítíte se na odvážnější kombinace? Zkopírujte styl celebrit, které vyrážejí do ulic ve skutečně originálních modelech. Jak na to? Stačí si vzít vaše oblíbené jogger kalhoty a tenisky vyměnit za lodičky na vysokém podpatku. Je celkem jedno, z jakého materiálu jogger kalhoty budou, cení se hlavně originalita, vtip a neotřelost. Pokud byste však přece jen nechtěla vyčnívat až tolik, zvolte jogger kalhoty ze saténu nebo džínoviny.