Kalhotky s potiskem

Leopardí, květinové, s mašličkami nebo nápisy či dalšími originálními vzory – to jsou kalhotky s potiskem, které si na Modio můžete vybrat. Při výběru nezapomeňte na vhodný střih a materiály, jež zaručí vaše pohodlí.

Kalhotky s potiskem

Kalhotky s potiskem pro hezčí den

Jste ráda originální a svá? Pak vás rozhodně budou bavit kalhotky s vtipným potiskem nebo s nápisy. Je váš styl spíše romantický? Zvolte kalhotky s potiskem květin, mašliček nebo puntíků, případně přidejte ještě krajku. Máte chuť na něco divočejšího? Vyberte si sexy kalhotky s leopardím vzorem. V každém případě pak nezapomeňte na vhodný střih, který je nezbytný pro vaše pohodlí.

Náš tip

Pohodlí na prvním místě!

Málokterá žena chce svůj den trávit v prádle, které je nepohodlné, škrtí a tvoří pod oblečením ne příliš hezké záhyby. Abyste se takové situaci vyhnula, je důležité vybírat kalhotky s potiskem ve vaší velikosti a ve vhodném střihu.

Na každodenní nošení se skvěle hodí bavlněné či bambusové kalhotky v klasickém či hipster střihu nebo kalhotky s vysokým pasem. Pod přiléhavé oblečení jsou pak nejlepší volbou bezešvé kalhotky.

Pohodlí na prvním místě!
Pohodlí na prvním místě!
Pohodlí na prvním místě!

Trpíte na časté záněty? Na vině může být špatně zvolené spodní prádlo

Mezi nejčastější příčiny gynekologických problémů patří nadměrná hygiena, jež narušuje přirozené pH, a špatně zvolené spodní prádlo, tzn. tanga a umělé materiály, které pokožku dusí. Dále byste, i když zvolíte pohodlnější klasické nebo hipster kalhotky, neměla v kalhotkách spát – zvolte raději něco volnějšího a prodyšného, ať si vaše pokožka odpočine.