Saténové kalhotky

Chcete si dopřát opravdový pocit luxusu? Vyberte si saténové kalhotky z bavlny nebo přírodního hedvábí, které jsou velice příjemné na dotek a pohodlné na nošení. Vybrat si můžete saténové kalhotky stahovací, hipster, tanga nebo brazilky.

Saténové kalhotky

Není satén jako satén! Jak vybrat saténové kalhotky?

Satén je způsob tkaní, při kterém se používá bavlna, přírodní hedvábí, polyamid, polyester nebo viskóza. Saténové kalhotky z přírodních materiálů jsou velice kvalitní, pohodlné a příjemné na dotek, čemuž odpovídá i jejich vyšší cena. Narazíte-li na levné saténové kalhotky, tak věřte, že jsou vyrobené z umělých materiálů. Ty jsou vhodné maximálně pro intimní chvilky, pro celodenní nošení je však nelze doporučit.

Náš tip

Stahující saténové kalhotky pro dokonalou postavu

Chcete vědět, jak si vytvořit dokonalou postavu? Jedním z nejosvědčenějších triků jsou stahovací saténové kalhotky s vysokým pasem, které jsou zpevněné v oblasti bříška, takže vám pomohou vylepšit ty nejkritičtější partie.

Pokud vás k tomu ještě trápí větší zadeček, vyberte si saténové kalhotky s kratší či delší nohavičkou, které ho krásně stáhnou. Bez obav si pak můžete obléct své oblíbené šaty a s úsměvem na rtech vyrazit do ulic.

Stahující saténové kalhotky pro dokonalou postavu
Stahující saténové kalhotky pro dokonalou postavu
Stahující saténové kalhotky pro dokonalou postavu

Hipster, tanga, brazilky: jaký je mezi nimi rozdíl?

Saténové kalhotky se stejně jako ty ostatní vyrábějí v různých střizích. Brazilky mají na rozdíl od tang širší pas a zakrývají větší plochu zadečku, díky čemuž dokážou vyčarovat opravdu sexy pozadí. Hipster kalhotky mají snížený sed, jsou širší přes boky a nezařezávají se, výborně se tak hodí pro každodenní nošení.