Hipster kalhotky

Hipster kalhotky by se klidně mohly stát synonymem pro dokonalé pohodlí. Velkou zásluhu na tom má především jejich střih, který můžete podpořit výběrem vhodného materiálu. A jak vlastně hipster kalhotky vypadají a komu budou slušet?

Hipster kalhotky

Co jsou hipster kalhotky?

Kalhotky hipster jsou svým střihem velice podobné těm klasickým, na rozdíl od nich však končí zhruba v úrovni beder, tzn. mají nižší pas, který je střižený buď rovně, nebo lehce do V. Na stehnech jsou vykrojené, některé ale mohou mít kratší nohavičku. Přes boky jsou širší, nebudou se tedy nehezky zařezávat – proto se hipster kalhotky alternativně označují také jako „hip hugger“.

Náš tip

Hipster kalhotky: pohodlí pro každodenní nošení

Hipster kalhotky jsou výbornou volbou pro každodenní nošení na sport, volný čas i do práce. Jejich hlavním benefitem je především to, že skvěle padnou a nikde se nezařezávají – samozřejmě za předpokladu, že si vyberete správnou velikost.

A komu budou hipster kalhotky slušet? Téměř všem postavám! Vzhledem ke sníženému sedu ale nejsou vhodné pro ženy, které mají vystouplejší bříško a od kalhotek očekávají stahující efekt. 

Hipster kalhotky: pohodlí pro každodenní nošení
Hipster kalhotky: pohodlí pro každodenní nošení
Hipster kalhotky: pohodlí pro každodenní nošení

Záleží vám na vašem zdraví? Noste kalhotky z bavlny!

Ano, tanga jsou sexy. Víte však, že vám při každodenním nošení mohou způsobit gynekologické obtíže? Hipster kalhotky jsou proto daleko lepší volbou. Stačí si vybrat vhodný materiál, jako je bavlna, biobavlna nebo bambus. Hipster kalhotky z těchto přírodních materiálů jsou prodyšné a dobře sají pot, takže jejich nošením nevytváříte prostředí ideální pro tvorbu bakterií a kvasinek.