Krajkové kalhotky

Každá z nás chce být žádoucí a sexy, ať už pro svůj dobrý pocit nebo pro potěšení partnera. Krajkové kalhotky jsou tak tím, co by nemělo chybět v prádelníku žádné ženy. Pro speciální příležitosti si můžete vybrat celokrajková sexy tanga, na denní nošení pak pohodlnější krajkové kalhotky s nohavičkou.

Krajkové kalhotky

Krajkové kalhotky pro osudové ženy

Krajkové kalhotky vám zpestří intimní chvilky s partnerem, ale také zvýší sebevědomí a dobrý pocit ze sebe sama. A jaké vybrat? Záleží na příležitosti. Chcete zažít vášnivé chvilky? Zkuste červené krajkové kalhotky brazilky nebo tanga. Raději byste zahrála na něžnější notu? Vsaďte na jemné bílé krajkové kalhotky. Neutrálním kouskem, který nikdy nic nezkazí, jsou pak černé krajkové kalhotky.

Náš tip

Nejlepší dojem dělají krajkové kalhotky v soupravě

Krásné krajkové kalhotky jsou skvělé, pokud je však nedoplníte vhodnou podprsenkou, bude výsledný efekt minimálně rozpačitý. Vsaďte proto na krajkový set – podprsenka a kalhotky!

Nezapomeňte však na to, že by vám oba kousky měly perfektně sedět. Zařezávající se ramínka od podprsenky, nevzhledné vlny nebo kalhotky zařízlé do boků sexy rozhodně nejsou.

Nejlepší dojem dělají krajkové kalhotky v soupravě
Nejlepší dojem dělají krajkové kalhotky v soupravě
Nejlepší dojem dělají krajkové kalhotky v soupravě

Pohodlné bavlněné krajkové kalhotky na denní nošení

Převlékáte se často v posilovně či bazénu nebo jen ráda nosíte hezké prádlo? Krajkové kalhotky můžete mít i ve variantách, které jsou dostatečně pohodlné na denní nošení. Ideální jsou například bavlněné krajkové kalhotky, které jsou lehce zdobené decentní krajkou a zároveň prodyšné a příjemné k pokožce. Ze střihů vedou vysoké krajkové kalhotky nebo kalhotky s nohavičkou.