Bavlněné kalhotky

Stále více žen dává přednost pohodlným kalhotkám před těmi z umělých materiálů, které jsou sice sexy, avšak často ne zrovna komfortní. Tento trend zaznamenávají i výrobci, kteří se pružně přizpůsobují a vylepšují nabídku. Za bavlněné kalhotky se tak rozhodně nemusíte stydět.

Bavlněné kalhotky

Bavlněné kalhotky: nejlepší volba pro každodenní nošení

Spodní prádlo je v přímém styku s intimními partiemi, proto by mělo být z prodyšných a nedráždivých materiálů, jinak hrozí záněty a další gynekologické obtíže. Na běžné nošení jsou nejlepší bavlněné kalhotky, které dobře sají pot a snesou praní na vyšší stupně. A vzhled? V nabídce najdete hladké bavlněné kalhotky, bavlněné krajkové kalhotky i bavlněné kalhotky s potiskem.

Náš tip

Perfektně padnoucí kalhotky jako základ outfitu

Spodní prádlo obvykle nikdo nevidí, i tak ale patří k důležitému základu outfitu. Budete-li na sobě mít špatně padnoucí prádlo, nebudete se cítit dobře, budete nesvá a dost možná vám to zkazí náladu na celý den.

V perfektně padnoucím prádle budete mít naopak vyšší sebevědomí a lepší pocit ze sebe sama, což se pozitivně projeví na vašem celkovém vzezření a vystupování.

Pod jakékoli přiléhavější oblečení by tak měly být samozřejmostí bezešvé bavlněné kalhotky ve správné velikosti, které vám nikde nevytvoří záhyby a faldíky. Trpíte-li na vystouplejší bříško, jsou jasnou volbou vysoké bavlněné kalhotky, pro ženy s větším pozadím se naopak hodí bavlněné kalhotky s nohavičkou.

Perfektně padnoucí kalhotky jako základ outfitu
Perfektně padnoucí kalhotky jako základ outfitu
Perfektně padnoucí kalhotky jako základ outfitu

Bavlna versus biobavlna: v čem je rozdíl a pro koho se hodí?

Bavlněné kalhotky jsou ideální volbou (nejen) pro ženy, které jsou alergické, mají citlivou pokožku nebo trpí na záněty. Kalhotky z biobavlny jsou pak ještě o stupínek výš. Biobavlna, nazývaná též organická či eko bavlna, se pěstuje bez použití hnojiv a pesticidů a při jejím zpracování se nepoužívají žádné chemikálie. Bio bavlněné kalhotky jsou tedy šetrné nejen k vaší pokožce, ale také k životnímu prostředí.