Dlouhé šaty na ramínka

Ať už plánujete večer v divadle, romantické rande nebo koktejl s kamarádkou, dlouhé maxi šaty jsou úžasnou volbou. Chcete-li vypadat opravdu jako bohyně, vyzkoušejte rozevláté boho šaty v jemných barvách. Z těch se vám doslova zatočí hlava.

Dlouhé šaty na ramínka

V dlouhých šatech zazáříte na slavnostních událostech

Dlouhé společenské šaty na ramínka si automaticky spojujeme se speciálními příležitostmi. Luxusní materiály, třpytky, krajka, to vše můžete využít ve svůj prospěch a proměnit se v divu. Perfektní vzhled vám pomohou dotvořit šperkové sety: čím jednodušší šaty zvolíte, tím odvážnější ve výběru můžete být a naopak.

Náš tip

Jak nosit dlouhé šaty na ramínka, pokud jste nižší postavy?

Nejen vysoké ženy si mohou dovolit dlouhé šaty. I pokud jste drobná, neztratíte se v nich, pokud víte, které jsou pro vás nejlepší volbou.

Vybírejte si hlavně monochromatické modely v empírovém střihu, vyhněte se přílišnému objemu ve spodní části. Hledejte dlouhé šaty na ramínka s hlubokým véčkovým výstřihem, který vás opticky prodlouží.

Jak nosit dlouhé šaty na ramínka během běžných dnů?

Dlouhé letní šaty na ramínka z lehkých, vzdušných materiálů jako bavlna nebo len jsou jako stvořené do horkých dnů. Vyberete-li si nápadné vzory, rozmanité styly, outfit doplníte teniskami a dalšími doplňky, vůbec se nemusíte obávat formálního vzhledu. Ležérnější image vám pomůže dosáhnout i džínová bunda navrstvená na dlouhých šatech.