Dámské péřové kabáty

Péřový kabát obsahuje chmýří z kachen nebo hus, které je ve volné přírodě udržuje v teple. Tento přírodní materiál je tak skvělou izolací! Vybrat si můžete krátký i dlouhý péřový kabát od předních značek.


 

Dámské péřové kabáty

Péřový kabát: trend, bez ústupků na komfortu

Stále nemůžete najít vhodný způsob, jak být skutečně v teple i během třeskuté zimy a zároveň neslevovat ze svých módních standardů? Sáhněte po péřovém kabátu s kožešinou a projmutým střihem. Mimořádné ženskosti pak dosáhnete pomocí stylového přepásání a kozaček s vyšším podpatkem. Takto oděná se nemusíte stydět vyrazit ani do kanceláře, ani na schůzku s přáteli.

Náš tip

Detaily tvoří celkový dojem

Drobné detaily a vhodný střih jsou pro konečný výsledek zcela zásadní. Pro méně formální příležitosti si můžete dovolit vynést zimní péřový kabát v námořnické barvě za doprovodu jeansů a tenisek od značky Tommy Hilfiger.

Elegantně pak budete působit v luxusním péřovém kabátu s lehce lesklým povrchem a dekorativními knoflíky či širokým prošíváním.

Detaily tvoří celkový dojem
Detaily tvoří celkový dojem
Detaily tvoří celkový dojem

Od hlavy až k patě v kabátě

Jestli nějaké trendy opravdu milujeme, jsou to ty, které nejen skvěle vypadají, ale jsou navíc i funkční. V péřovém kabátu dlouhém až ke kotníkům ihned pocítíte, o čem je řeč. Módní diktát velí „vsaďte na objem“, a my v tomto případě rády poslechneme. Vyhněte se mu pouze v případě, že měříte pod 170 cm, a i v takovém případě si ještě pomozte vyššími podpatky či platformou. Skvěle vypadá i ležérně rozepnutý.