Halenky s flitry

Halenky s flitry jsou nápadité a výrazné. Výborně se hodí pro různé příležitosti, jako jsou večírky, plesy nebo svatby. Chcete-li zazářit, kombinujte je pouze s jednoduchými doplňky a účesem.

Halenky s flitry

Kdy a kam nosit flitry?

Halenky a šaty s flitry doporučujeme nosit především na večerní akce, ale pokud si třpytky zcela získaly vaše srdce a cítíte se v nich sebevědomě, můžete je směle nosit i během běžných dnů. Vyberte si halenky s flitrovými aplikacemi a kombinujte je například s koženými legínamilodičkami.

Náš tip

Vytáhněte na párty top s flitry

Na večírcích a oslavách máte ideální možnost zaexperimentovat s image a obléct si i extravagantnější věci, které běžně nenosíte. Chopte se této příležitosti naplno a oblečte si zajímavý top se třpytkami.

Pokud nejste velkou milovnicí flitrů, černý třpytivý top v asymetrickém střihu zkombinovaný s černými kalhotami nic nezkazí.

Vytáhněte na párty top s flitry
Vytáhněte na párty top s flitry
Vytáhněte na párty top s flitry

Blýskněte se na společenských událostech se stylem

Elegantní společenská halenka s flitry bude výborně vypadat s jemnějšími kalhotami nebo sukní. Třpytivý vrchní díl i spodek obyčejně působí levně, výjimkou je, jsou-li součástí jednoho sladěného outfitu. Ani s barvami to nepřehánějte, vsaďte na monochromatické kombinace nebo dvě harmonicky ladící barvy.