Semišové šaty

Aby bylo v módním světě možné dosáhnout ležérního street looku, je nutné sáhnout po něčem, co je vyrobeno z tužší a silnější látky. Skvělými příklady jsou džíny a džínové sukně. Denim ale není jedinou volbou. Pokud jde o šaty, existuje jeden podceňovaný typ – semišové šaty!


 

Semišové šaty

Semiš hlásí návrat na módní scénu

Semiš, tedy broušená kůže, je oblíbeným materiálem pro výrobu obuvi a doplňků, ale své místo má i v šatnících. V naší nabídce naleznete semišové šaty v různých střizích, dokonce i s trendy průstřihy či podzimní semišové šaty s dlouhým rukávem, ale také stylové modely se semišovými ozdobnými prvky. Je tedy z čeho vybírat!

Náš tip

Jak a s čím kombinovat semišové šaty?

Semiš je výrazný materiál, proto je nejlepší, pokud ho necháte vyniknout v plné kráse a k šatům si obujete jen kožené boty nebo kozačky ve stejné barvě jako šaty nebo v příbuzném odstínu.

V chladnějším počasí si na semišové šaty můžete vzít pletený svetr. Co se týče barev, nejlépe se k němu hodí zemité barvy.

Jak a s čím kombinovat semišové šaty?
Jak a s čím kombinovat semišové šaty?
Jak a s čím kombinovat semišové šaty?

Jaké barvy se nosí tuto sezónu?

Semišové šaty v přírodních a neutrálních odstínech sluší téměř každé ženě a stanou se stálicemi ve vašem šatníku. Máte-li chuť zakomponovat trochu barevného akcentu, vyzkoušejte červené nebo zelené semišové šaty, ve kterých vás nikdo nepřehlédne. Milovnice nadčasové elegance potěší černé semišové šaty se zeštíhlujícím efektem.