Pánské zimní tenisky

Pokud si neumíte představit život bez tenisek, ani v zimních měsících se jich nemusíte vzdávat. V zateplených modelech bez problémů prochodíte městskou zimu. Vyberte si z nejnovější kolekce oblíbených značek.

Pánské zimní tenisky

Nejpopulárnější zimní tenisky, které musíte vyzkoušet

Chcete-li být i v zimě styloví od hlavy k patě, některé tenisky rozhodně stojí za pozornost. Nabízejí inovativní řešení, díky kterým vás nebudou zábst nohy, mají propracovaný design a zaručují nadstandardní komfort. Takové jsou například Nike Air Force Duckboot nebo pánské zimní tenisky Adidas.

Náš tip

Ikonické conversky v zimním provedení

Legendární Converse All Star mohou okořenit i vaše zimní outfity na běžné dny.

Voduodpudivý svršek a teplá vnitřní podšívka velmi dobře ochrání před chladem a nástrahami zimního počasí, zatímco trakční podrážka vás podrží i na kluzkém povrchu. Sladíte je k ležérním kouskům, ale i kabátu a kalhotám.

Ikonické conversky v zimním provedení
Ikonické conversky v zimním provedení
Ikonické conversky v zimním provedení

Kvalitní provedení je klíčové

Při nákupu zimních bot nedělejte kompromisy, jde přece o vaše pohodlí. Pánské zimní tenisky by měly být vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. Nejčastěji je to kůže či eko kůže nebo textil s hydrofóbní úpravou. V naší nabídce naleznete modely pro milovníky minimalismu, nadčasové neutrální kousky i výrazné tenisky pro ty, co vyhledávají extravaganci.