Oversize šaty

Oversize šaty jsou láskou na první pohled. Jsou pohodlné, vzdušné a ideálním společníkem na letní večeři. Proč však zůstat jen u letních měsíců? Připravili jsme pro vás výběr těch nejtrendovějších maxi šatů, které se hodí do letních veder, ale i k zimním kozačkám, rukavicím a čepici.

Oversize šaty

Oversize trend se drží na výsluní již několik let

V oversize šatech nemusíte řešit postavu, a přesto budete stylová. Vybírat můžete z různých stylů: oblíbené jsou zejména praktické oversize šaty s kapsami, super pohodlné tričkové šaty oversize střihu perfektní do ležérních outfitů, ale také vzdušné letní šaty oversize střihu z lehkých materiálů. Najděte si střih a délku, která vám nejvíc sluší!

Náš tip

Street style look v neutrálních barvách

Oversize šaty mohou být nosným kouskem perfektního streetového outfitu.

K jeho vytvoření vám budou stačit neutrální oversize šaty, černé polokozačky a váš oblíbený svetr. Ten si přehoďte přes ramena a doplňte ho stylovou hobo kabelkou a jemnými šperky.

Street style look v neutrálních barvách
Street style look v neutrálních barvách
Street style look v neutrálních barvách

Umíte nosit oversize šaty s grácií?

Máte strach, že vám oversize oblečení zdeformuje postavu? Pokud víte, jak jej kombinovat, vaše obavy jsou zbytečné. Upřednostněte ženské barvy, pastelové odstíny a zaměřte se na vhodně zvolené doplňky. Šaty oversize střihu vypadají fantasticky k podpatkům, zajímavým šperkům, páskům a pěkné kabelce.