Kabelky s řetízkem

Klasika dámského šatníku – kabelka s řetízkovým popruhem je známkou stylu a luxusu. Vzít si ji ale můžete i k neformálnímu outfitu. Líbí se vám velká kabelka, psaníčko či prošívaná kabelka s řetízkem?

Kabelky s řetízkem

Kabelka s řetízkem pro nádech luxusu

Kabelky s dekorativními metalickými a kovovými doplňky jsou letos opět v kurzu. Nosí se kousky s jemným řetízkem i pořádným řetězem, kabelky jednoduché, vzorované i prošívané, některé jsou navíc ozdobené kovovými cvočky či nýty. Záleží jen na vás, kterou si vyberete. Oblíbená je crossbody kabelka s řetízkem Guess, která se hodí na slavnostní příležitosti i všední dny.

Náš tip

Ve stylu Coco Chanel

Černá prošívaná kabelka s řetízkem přes rameno – kousek, který světu poprvé představila Coco Chanel již v roce 1955.

Tehdy se rozhodla skoncovat s nošením kabelek v ruce, a tak vznikl tento ikonický kousek, který se stal symbolem značky Chanel a inspirací mnoha dalším módním návrhářům. Díky tomu je dnes možné najít prošívané kabelky s řetízkem i v nabídce značek Sinsay, Gate, Mohito či Reserved.

Ve stylu Coco Chanel
Ve stylu Coco Chanel
Ve stylu Coco Chanel

Malá kabelka s řetízkem přes rameno

Stylová černá kabelka s řetízkem je sexy kousek, který můžete vzít k džínámtričku na nákupy s kamarádkami a večer k malým černým na rande do baru. V každém případě s ní zabodujete. Skvěle se kombinuje také kabelka s řetízkem v bílé, béžové či hnědé barvě. Světlé odstíny se výborně hodí k vzdušnému letnímu outfitu. Tmavší zase k sytým podzimním a zimním barevným kombinacím.