Kabelkové batohy

Objevte spojení elegance a praktičnosti s multifunkčními kabelkovými batohy. V nabídce naleznete kousky od špičkových značek, jako je Bagind, Vuch, Fly Fashion nebo Delami Vera Pelle, které vám umožní jednoduše proměňovat váš každodenní vzhled.

Kabelkové batohy

Kabelkové batohy spojují eleganci a funkčnost

Kabelkové batohy jsou skvělým spojením elegance a praktičnosti. Perfektně tak splňují potřeby moderní ženy, která se nechce rozhodovat mezi stylovou kabelkou a pohodlným batohem. Díky nastavitelným popruhům je můžete nosit na zádech, přes rameno, případně také v ruce. Nic vám tak nebrání vyrazit do práce s kabelkou a odpoledne ji přeměnit na praktický batoh pro nákupy nebo volný čas.

Náš tip

Veselý kabelko-batoh pro každý den

Rozjasněte svůj den se stylovým kabelko-batohem s veselým potiskem! Tento unikátní kousek je skvělým doplňkem pro každou příležitost.

Do školy či práce ho můžete zkombinovat s ležérními džínami a jednobarevným tričkem, večer stačí přidat elegantní sukni a košili. Nechte svou kreativitu volně plynout a užijte si svůj jedinečný styl.

Veselý kabelko-batoh pro každý den
Veselý kabelko-batoh pro každý den
Veselý kabelko-batoh pro každý den

Oblíbené značky, které byste měli znát

Kabelkové batohy jsou více než jen módním doplňkem – jsou to funkční kousky pro každý den. Značka Bagind nabízí stylové modely s luxusním vzhledem, které vás přenesou z hektického pracovního dne na odpolední brunch s přáteli. Vuch se zaměřuje na moderní kousky s praktickými oddíly pro váš mobil, klíče a kosmetiku. Delami Vera Pelle pak nabízí kabelkové batohy z pravé kůže pro ty, kteří hledají nejen eleganci, ale i trvanlivost.