Zlaté kabelky

Malá, velká, psaníčko či crossbody – zlatá je barvou luxusu a u kabelek to platí dvojnásob. Ukažte svou nadčasovost a originalitu, pořiďte si alespoň jednu zlatou kabelku, která okamžitě upoutá pozornost a předá informaci o své majitelce.

Zlaté kabelky

Malá zlatá kabelka dodá i každodenním outfitům trochu lesku

Metalické odstíny jsou aktuálně velmi trendy! Zlatou snadno zkombinujete k oblečení neutrálních barev a hravě dosáhnete velmi šik vzhledu i během běžných dnů. Jednoduchý černý, béžový či bílý svetr s oblíbenými džínami a kozačkami oživíte zlatou kabelkou a hned budete vypadat jako z titulky módního časopisu.

Náš tip

Ve stylu Bottega Veneta hitovky

Hitem posledních měsíců je známá Bottega Veneta Cassete kabelka, pro kterou je typický čtvercový vzor. Tento ikonický design budeme v obchodech spatřovat pravděpodobně i další sezóny, a to v různých barvách.

Čtvercový vzor ve zlaté verzi na styl Bottega Veneta působí velmi luxusně a zároveň slavnostně. Navíc, díky velké oblibě tohoto provedení mezi různými značkami naleznete podobné kabelky i za dobrou cenu.

Ve stylu Bottega Veneta hitovky
Ve stylu Bottega Veneta hitovky
Ve stylu Bottega Veneta hitovky

Zlatá společenská kabelka je jako šperk s nádechem luxusu

Zlatá psaníčka fantasticky doplní ikonické malé černé šatyčernými lodičkami a pokud se takto oblečená vydáte na rande, nepochybujeme, že sklidíte spoustu komplimentů. Chystáte se do divadla či na výjimečnou událost a chcete zazářit? Váš vzhled do dokonalosti dotáhne zlatá večerní kabelka!