Mini kabelky

Mini kabelky neboli micro bags se skvěle hodí, když vyrážíte na večírek, ples nebo večeři, kde potřebujete jen peněženku, telefon a lesk na rty. Ty úplně nejmenší kousky mohou fungovat dokonce i jako rafinovaný náramek.

Mini kabelky

Mini kabelka na mobil, peněženku a klíče

Jsou situace, kdy je velká shopperka k nezaplacení. Nebudete-li však přenášet oblečení do fitka nebo větší nákup, je nejlepší volbou malá kožená kabelka, do které si dáte jen klíče, peněženku a mobil. Díky tomu budete moct kráčet ulicemi s lehkostí a stylem, bez bolestí zad a uštvaného výrazu ve tváři. Vyberte si tu svou ještě dnes.

Náš tip

Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti

I malá kabelka dokáže udělat velký efekt a být onou pověstnou třešničkou vašeho outfitu. Důkazem toho je například tato jasně žlutá mini bag z ikonické kolekce Karla Lagerfelda, kterou můžete nosit nejen přes rameno, ale také kolem pasu.

Podobně oslnivé jsou i mini kabelky z pravé hadí kůže nebo ve výrazných neonových barvách, které se báječně hodí na jaro. Vyberte si v aktuálních kolekcích značek Prada, Guess, Michael Kors nebo Louis Vuitton.

Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti
Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti
Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti

Jak se nosí malá kabelka? Klidně kolem pasu!

Mini kabelky jsou obvykle velmi lehké, a proto je můžete nosit na řetízku nebo koženém řemínku kolem pasu a vybočit z davu svou originalitou. Opomenout se ale nedá ani klasický způsob nošení přes rameno, který je pravděpodobně nejoblíbenější. Malá kabelka se dá nosit také v ruce nebo v podpaží na způsob psaníčka – pro takové případy je ideální mini kabelka s odepínacím řemínkem.