Krajkové halenky

Krajka měla vždy své místo v ženském šatníku. Jak ji ale nosit, když není jen na límci nebo na části spodního prádla? Nemůžete přece chodit celá v krajce. Nebo ano?

Krajkové halenky

Expresní něžnost? To je krajková halenka!

K tomu, abyste dodala svým outfitům na něžnosti, stačí jen jeden jediný kousek – luxusní krajková halenka. Využijete ji nejen jako samostatný kousek, ale také k oblíbenému vrstvení. Stejného efektu docílíte i krajkovými detaily v podobě krajkových rukávů, krajkových průstřihů či ozdobných lemů. Nezapomínejte však sladit k outfitu i podprsenku.

Náš tip

Vintage styl pro milovnice starých časů

Máte ráda tradiční krajku, babiččiny šperky nebo třeba kousky ze sekáče? Pak je pro vás jako stvořená vintage móda, která čerpá z dávno zaniklých módních stylů.

Na Modio.cz najdete velké množství vintage krajkových halenek. Pokud jste duší romantička, kombinujte je s korzetem, kloboukem, páskem s výraznou sponou a jemnými šperky. Hledáte-li doplněk do šatníku s vysokým límečkem, bez problému najdete průhledné i neprůhledné kousky.

Vintage styl pro milovnice starých časů
Vintage styl pro milovnice starých časů
Vintage styl pro milovnice starých časů

Halenka s krajkou pro romantičky i minimalistky

Zapamatujte si, že čím výraznější textura a množství krajky, tím jemnější by měl být odstín halenky. V módě totiž platí známé pořekadlo „méně je někdy více“, a to zejména v případě, že nechcete riskovat módní faux pas v podobě přeplácanosti. Sázkou na jistotu je tak bílá krajková halenka. Krokem vedle ale nebude ani růžová nebo černá krajková halenka.