Džínové kabelky

Džínové kabelky

Nadechněte se nostalgie: džínové kabelky jsou opět v kurzu!

Trend zlatých devadesátek dorazil už i do kategorie doplňků. Není vám po vůli nosit celodenimový outfit? Pak rozhodně vyzkoušejte bohémskou džínovou kabelku, která se netluče ani se vzorovanými šaty. Zkrátka univerzální kousek, který si zamilujete. Výhodou je navíc nízká pořizovací cena a variabilní uplatnění.

Náš tip

Osvěžte všední outfit riflovinou

Užijte si skutečně designový kousek, se kterým ožije každý všední outfit! Vzorovaná „patchwork“ riflová kabelka vynikne zejména v celočerném outfitu nebo v kombinaci s letní košilí a bílými kalhotami.

Zapátrejte mezi značkovými džínovými kabelkami Desigual a Guess. Tyto módní domy jsou specialisty na poli stylových kousků plných života.

Osvěžte všední outfit riflovinou
Osvěžte všední outfit riflovinou
Osvěžte všední outfit riflovinou

Džínovina elegantně? Proč ne?

Sáhněte po drobnější džínové kabelce typu crossbody s řetízkem či psaníčku do ruky v jednoduchém střihu a s elegantními detaily v podobě perliček, štrasu či jemné brože a vyrazte na párty či do divadla. Riflová kabelka skvěle doplní malé černé šaty i klasický kostýmek. Celek pak bude působit svěže a nápaditě. Už věříte, že vás může džínovina doprovázet, kamkoliv se s ní vydáte?