Prošívané kabelky

Máte už svoji prošívanou kabelku? Tento trend pobláznil celý svět a do obchodů přinesl tisíce modelů podobajících se ikonické Bottega Veneta kabelce. Vyberte si jednu i vy.

Prošívané kabelky

Ikonická prošívaná kabelka je na scéně již od roku 1929

Popularitu si však získala až v únoru 1955, proto má nejvýznamnější kabelka v dějinách módy od Chanelu označení 2.55. Kabelka na styl Bottega Veneta s pravidelným prošíváním je stále obrovským hitem a experti se jednohlasně shodují, že v kurzu zůstane ještě hodně dlouho. Už máte tu svoji?

Náš tip

Čím větší, tím lepší

Typické oversize prošívané shopperky, které se staly trendem poslední sezóny, jsou splněným snem všech žen, které nemají v kabelkách nikdy dost místa.

U prošívaných shopperek platí čím větší, tím lepší, a to doslova. Aktuálně jsou trendy výrazné pastelové barvy, ale také lesklá imitace kůže, kterou využijete k jednoduchým outfitům či na dlouhý den v práci.

Čím větší, tím lepší
Čím větší, tím lepší
Čím větší, tím lepší

S čím kombinovat prošívané kabelky?

Prošívaná kabelka s řetízkem je klasika, kterou má ve výbavě každá trendsetterka. V neutrálních odstínech je to nadčasový doplněk, který se hodí ke každodenním, ale také elegantně laděným outfitům do práce i do společnosti. Prošívaná crossbody kabelka v zářivých barvách je zajímavým extravagantním kouskem a osvěží každý outfit.