Pletené crop topy

Ve zkrácené délce se dnes nosí vše, svetry nevyjímaje. Pletený crop top je tak aktuálním trendy kouskem na chladnější období. Ale pozor! Pletený crop top můžete nosit i v tom nejžhavějším létě, kdy vás velice příjemně překvapí jeho termoregulační vlastnosti.

Pletené crop topy

Jak vypadá a kdy se bude hodit pletený crop top?

Pletený crop top je vlastně zkrácený svetr. Může být s dlouhým či krátkým rukávem, s rolákem nebo s výstřihem, jednobarevný či vzorovaný. Nejvíce využití pro pletený crop top najdete na jaře, kdy první teplé paprsky lákají k odhalování, ale ještě není příliš teplo, nebo na podzim, kdy je počasí značně nevyzpytatelné. Ale pozor, pletený crop top je výborný i na léto – prozradíme vám proč.

Náš tip

Pletený crop top na léto? Ano!

Řeč je o crop topu z tenké vlněné příze, která je utkána velice najemno, díky čemuž vás opravdu příjemně překvapí svými vlastnostmi.

Pletený crop top z takto upravené vlny má daleko lepší termoregulační vlastnosti než bavlna, je vzdušný a dokáže dobře odvádět pot. Kromě toho je na omak příjemný, takže se v něm budete cítit opravdu komfortně i v těch nejparnějších letních dnech.

Pletený crop top na léto? Ano!
Pletený crop top na léto? Ano!
Pletený crop top na léto? Ano!

S čím nosit pletený crop top?

Letní verzi pleteného crop topu je možné nosit klasicky se sukní nebo kraťasy, případně přes něj přehodit lehčí plážový cardigan. Jarní či podzimní verzi můžete kombinovat třeba ke kalhotám nebo teplejší tvídové sukni a punčocháčům – chcete-li něco nápaditějšího než klasické džíny, zkuste kožené kraťasy a vysoké kozačky.