Barefoot bačkory

Dětské barefoot bačkory respektují tvar nohy a díky ohebné a měkké podrážce neomezují nohy v pohybu. Vyberte si z naší nabídky kvalitních značkových modelů pro široké i úzké nožky na doma, do školy či školky.

Barefoot bačkory

Zdravé obouvání pro dětské nožky

Barefoot není jen módní trend, chcete-li svému dítěti dopřát nezávadné boty, které mu nebudou mačkat prsty k sobě a vytvářet haluxy, barefoot je dobrá volba. Pokud hledáte bačkory do školy, v závislosti na typu nohy můžete vybírat z populárních značek Baby Bare, Beda, Froddo či Jonap.

Náš tip

Jak vybrat barefoot bačkory pro děti?

Změřte dítěti nohy, abyste věděli, jestli má dítě úzkou, normální nebo širokou nohu a na jaké značky se zaměřit.

Aby mohla nožka správně pracovat, nezapomínejte na vhodný nadměrek do délky, přibližně 1 cm. Důležitý je i nadměrek do šířky alespoň 2 mm. Dětské barefoot bačkory musí sedět dobře kolem kotníku i nártu a musí kopírovat tvar nohy.

Jak vybrat barefoot bačkory pro děti?
Jak vybrat barefoot bačkory pro děti?
Jak vybrat barefoot bačkory pro děti?

Jednobarevné, ale i pestré modely bačkůrek

Výrobci barefoot bačkor myslí nejen na funkčnost, ale také na poutavý design. Svému dítěti tak můžete dopřát krásné minimalistické modely ve stylových pastelových odstínech a sytých jednobarevných variantách, nebo s potiskem oblíbených zvířátek, autíček, kvítků, srdíček a dalších motivů.